Substral Gotowe Podłoże Podłoża Specjalistyczne Substral Osmocote Magiczna Siła Nawozy Dom i Balkon Nawozy Ogród Produkty ekologiczne Program Trawnikowy Produkty biobójcze Środki Ochrony Roślin Nasiona traw Mieszanki Barenbrug Mieszanki Trawnik Polski Mieszanki Specjalne Boiskowe Golfowa Nawozy Dla Domu Dla Ogrodu Dla Trawnika Nawozy Barenbrug Narzędzia Grabie Kabura do sekatorów Kultywatory Łopatki Motyki Noże ogrodnicze Nożyce do trawy, żywopłotu i krzewów Opryskiwacze Ostrzałki Piły Sekatory dwuręczne Sekatory jednoręczne Sekatory na wysięgniku Siekiery Szpadle, łopaty, szufle Walce Widły Narzędzia do odśnieżania Sprzęt Aeratory Podkaszarki Kosiarki elektryczne Kosiarki ręczne Spalinowe nożyce do żywopłotu Wertykulatory Odśnieżarki Przyrządy Nawadnianie Końcówki , przyłącza,szybkozłączki, nyple i łączniki Końcówki zraszające i pistolety Linie, węże i rury Rain Jet Wózki Zegary Mechaniczne Zraszacze i deszczownie Wieszaki ścienne Środki Ochrony Roślin Chwastobójcze Grzybobójcze Owadobójcze Pozostałe Agrowłóknina Agrowłóknina wiosenna Agrowłóknina jesienna Agrowłóknina zimowa Agrowłóknina antychwastowa Kaptur ochronny Ekologiczna fuga Solid Green Fuga do kostki Termometry i Stacje Pogody Termo-Higrometry wewnętrzne Termometry zewnętrzne Termometry bezprzewodowe Bezprzewodowe stacje pogody Termometry cyfrowe Cyfrowe termometry okienne Termometry na podczerwień Zegary Zegary projekcyjne Profesjonalne termo-higrometry Termometry wewnętrzne Środki przeciw owadom Komary i kleszcze Muchy i inne latające Mrówki Owady biegające Pająki Osy i szerszenie Osy i szerszenie Odstraszacze Zwierząt Krety i nornice Ślimakobójcze Myszy i szczury Zwierzyna łowna Kwiaciarstwo Automatyczne zwijarki do węża - do wody - do środków ochrony roślin Ręczne wózki na wodę i sprężone powietrze Opryskiwacze ciśnieniowe Narzędzia kabury noże Przyrządy nawozy długodziałajace Nawozy rozpuszczalne Pozostałe nawozy Folie Sadownictwo Kalibrownice Sznurki Kształtowanie drzewek Ochrona drzewek Mocowanie roślin Nawozy rozpuszczalne nawozy długodziałajace Pozostałe nawozy Sekatory elektryczne Kształtowanie drzewek Przyrządy Szkółkarstwo Etykiety Mocowanie roślin Opryskiwacze mikrokropelkowe Mantra Siatki do pakowania choinek Szczepienie i okulizacja Tabliczki Przyrządy Ołówki i Pisaki Zszywacze i zszywki Nawozy rozpuszczalne nawozy długodziałajace Pozostałe nawozy dozownik do nawozów Noże miarki Warzywnictwo nawozy długodziałajace nawozy rozpuszczalne Pozostałe nawozy Produkty jesienne Produkty zimowe Boiska Sportowe Nawozy granulowane Nasiona traw Farby do malowania linii Wózki do malowania linii Sieci Sieć Cieniująca Siatka ochronna przeciw ptakom Pozostałe produkty
Artykuły

01-10-2015 Róże jesienią

Niektórym wydaje się, iż wraz z końcem cieplejszych miesięcy w naszym ogrodzie właściwie nic nie powinniśmy już robić. Wręcz przeciwnie to właśnie teraz jest najlepszy czas na prace ogrodowe.

czytaj więcej

08-09-2015 Roślina bez tajemnic – Podwojnik południowy

Podwojnik południowy ( z łac. Clematis flammula) jest z rodziny jaskrowatych. Krajem jej pochodzenia jest Azja, Afryka Południowa, a także Europa. O wa roślina szczególnie wyróżnia się wśród pozostałych tego samego gatunku.

czytaj więcej

04-09-2015 Chryzantemy złociste...

Choć w pierwszym momencie kojarzyć nam się mogą z ozdobami jakie zanosimy pierwszego listopada na groby bliskich, to w gruncie rzeczy są idealne do naszego jesiennego ogrodu.

czytaj więcej

02-09-2015 Jesienny ogród? Rozchodniki będą idealne !

Rozchodniki są popularnymi bylinami, bezpośrednio przyczynia się także ilość gatunków tej cudownej roślinnych. Eksperci oszacowują około 400 gatunków. Jeśli sądzisz, iż jesień musi równać się z szarością oraz obieraniem roślin w Twoim ogrodzie jest to mylne przeświadczenie.

czytaj więcej

01-09-2015 To szumiały polskie wrzosy...

Wrzesień to idealny czas na dekorowanie naszych ogrodów. Znakomicie w tym miejscu sprawdzi się wrzos. Wrzos pospolity jest jedynym gatunkiem z rodziny monotypowej, który posiada wieloletnie łodygi. Te zaś dorastają od 15 do 60 cm. Liście wrzosów charakteryzują się odcieniem cytrynowym , pomarańczowym, żółtym, szarym lub tradycyjnie zielonym.

czytaj więcej

31-08-2015 Wrzesień w ogrodzie

Koniec lata nadchodzi wielkimi krokami nie oznacza to jednak, iż mamy zaprzestać pielęgnację naszych trawników. Na co szczególnie zwrócić uwagę, co jest najistotniejsze w tym procesie? Jak prawidłowo przygotować rośliny do kolejnej pory roku.

czytaj więcej

12-08-2015 Rośliny odporne na suszę

W ostatnich latach okresy kilkudniowych lub nawet kilkunastodniowych susz występują latem coraz częściej. Niestety bardzo negatywnie odbija się to na wyglądzie naszych ogrodów.

czytaj więcej

10-08-2015 Czy warto kupić stację pogody?

Stacje pogodowe to urządzenia służące do monitorowania warunków atmosferycznych oraz prognozowania na tej podstawie dalszych zjawisk atmosferycznych.

czytaj więcej

04-08-2015 Pielęgnacja trawnika w sierpniu

Sierpień to trudny okres dla naszych trawników, ponieważ w tym miesiącu często pojawiają się zabójcze dla wszelkich roślin susze.

czytaj więcej

28-07-2015 Zakładanie trawnika – to nie takie trudne!

Wiele osób, które decydują się na założenie trawnika, obawia się, że mogą zrobić to w sposób niewłaściwy.

czytaj więcej

24-07-2015 Choroby trawników

Choroby dotykają wielu roślin, także i traw. Właściwa pielęgnacja trawnika pozwala zapobiec wielu z nich, niekiedy jednak nawet zadbane trawniki niszczone są przez choroby grzybowe.

czytaj więcej

22-07-2015 Powiedz NIE komarom w ogrodzie

Każdego roku spędzając latem czas na świeżym powietrzu musimy borykać się z inwazją komarów, które atakują nasze ciała zwłaszcza wieczorami.

czytaj więcej

20-07-2015 Letnie przycinanie drzewek owocowych

Letnia pielęgnacja drzew owocowych skupia się w dużej mierze na wycinaniu tak zwanych "wilków", czyli pędów rosnących pionowo na konarach.

czytaj więcej

16-07-2015 Jak wybrać trawę ozdobną?

Przy wybieraniu traw ozdobnych do ogrodu powinniśmy kierować się kilkoma ważnymi kryteriami.

czytaj więcej

14-07-2015 Pielęgnacja kwiatów balkonowych latem

Lato to pora roku wymagająca od nas otoczenia kwiatów balkonowych szczególną opieką. Są one bowiem narażone na przesuszenia i inne niekorzystne skutki zmiennych warunków atmosferycznych.

czytaj więcej

10-07-2015 Trawnik na placu zabaw

Trawa to bardzo dobre podłoże dla placów zabaw. Dzięki niej nie tylko plac zabaw ładnie i estetycznie się prezentuje oraz zachęca do przebywania na nim, ale także stwarza bezpieczne warunki do zabawy.

czytaj więcej

08-07-2015 Twój ogród – Twoja wizytówka

To, jak prezentuje się Twój ogród, w dużym stopniu świadczy o Tobie, o Twojej dbałości, zaangażowaniu stosunku do przyrody i do estetyki własnego domu.

czytaj więcej

03-07-2015 Koszenie trawnika latem

Pielęgnacja trawnika latem jest dość trudnym zabiegiem, ponieważ warunki atmosferyczne (mniejsze opady, wysokie temperatury) wymagają ciągłego pielęgnowania i kontroli stanu trawnika.

czytaj więcej

01-07-2015 Susza w ogrodzie

Nadejście lata cieszy wszystkich ogrodników, ponieważ o tej porze roku mogą cieszyć się w pełni wyglądem swojego ogrodu i dostrzegać efekty swojej całorocznej pracy.

czytaj więcej

29-06-2015 Na co zwrócić uwagę kupując mieszankę traw?

Kiedy decydujesz się na założenie trawnika, musisz przede wszystkim sprecyzować, jaki on będzie miał charakter – czy będzie to trawnik dekoracyjny, użytkowy, czy może sportowy.

czytaj więcej

25-06-2015 Na czym polega wertykulacja trawnika?

By trawnik prezentował się pięknie i wspaniale rósł, trzeba nie tylko podlewać go, kosić i nawozić. Istnieją także inne czynności, które mogą znacznie ułatwić roślinom odpowiedni rozwój.

czytaj więcej

23-06-2015 Zakupy w sklepie internetowym

Czas zaoszczędzony podczas zakupów sklepie internetowym z narzędziami i akcesoriami ogrodniczymi można przeznaczyć na pielęgnację ogrodu.

czytaj więcej

19-06-2015 Sekator jednoręczny czy dwuręczny?

Na rynku dostępne są różne rodzaje sekatorów, a można je wydzielić według różnych kryteriów. Jednym z podziałów jest podział na sekatory jednoręczne i dwuręczne.

czytaj więcej

17-06-2015 Narzędzia niezbędne do pielęgnacji trawnika

Grabie, motyka i kultywator – bez tych narzędzi Twój trawnik na pewno się nie obejdzie.

czytaj więcej

15-06-2015 Nawóz w płynie do kwiatów

Istnieje wiele rodzajów nawozów, a każdy z nich przeznaczony jest do innego rodzaju roślin.

czytaj więcej

11-06-2015 Nawożenie, koszenie, podlewanie

Wymienione w tytule czynności to podstawy pielęgnacji każdego trawnika. Tylko dzięki nim trawa w naszym ogrodzie lub na działce będzie prezentowała się pięknie oraz intensywnie, żywo rosła.

czytaj więcej

09-06-2015 Prace ogrodowe w czerwcu

Jakie prace ogrodowe należy wykonywać w czerwcu, by ogród pięknie się prezentował teraz i w kolejnych miesiącach?

czytaj więcej

03-06-2015 Nawadnianie ogrodu

Zbliża się lato, a wraz z nim wyższe temperatury, większe natężenie słońca, a niekiedy wielodniowe susze. Nawet dwu-trzydniowy brak opadów może być latem bardzo niekorzystny dla naszego ogrodu lub działki.

czytaj więcej

01-06-2015 Czy warto kupić kaburę do sekatora?

Kabura do sekatora bywa niezwykle przydatna, pełni bowiem rolę dodatkowej ochrony dla zakupionego narzędzia.

czytaj więcej

28-05-2015 5 narzędzi niezbędnych w ogrodzie

Istnieją takie narzędzia, bez których nie może się obyć żaden ogród i żaden ogrodnik.

czytaj więcej

26-05-2015 Wybór właściwej kosiarki

Komfort pracy z użyciem kosiarki w dużym stopniu zależy od tego, jak jest zbudowana, jakie udogodnienia zastosowali w niej producenci i jaki jest poziom bezpieczeństwa.

czytaj więcej

22-05-2015 Rośliny kwitnące w maju

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w ogrodzie. Kwitnie wtedy wiele roślin, drzewa zazieleniają się, trawniki odżywają, a cały ogród zaczyna żyć pełnią życia i zachwycać całą gamą barw i zapachów.

czytaj więcej

20-05-2015 Aeracja trawnika

Proces zwany aeracją trawnika należy do niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych, podobnie jak koszenie, podlewanie czy zasilanie nawozami.

czytaj więcej

18-05-2015 Trawniki dekoracyjne

W jakim celu chcesz posiać trawnik? Ma on mieć funkcję użytkową – być przeznaczony do wypoczynku, chodzenia po nim, zabawy? Ma być podłożem boiska sportowego? A może ma pełnić funkcję ozdobną?

czytaj więcej

14-05-2015 Różne rodzaje sekatorów

Sekatory to podstawowe narzędzia, których używa się w każdym w ogrodzie. Służą do szybkiego i precyzyjnego cięcia pędów i gałęzi, zatem jest to narzędzie używane bardzo często.

czytaj więcej

12-05-2015 Nawozy dolistne

W głównej mierze rośliny pobierają składniki odżywcze z podłoża, używając systemu korzeniowego. Uzyskane w ten sposób substancje umożliwiają im właściwy rozwój, dlatego tak ważne jest regularne odżywianie podłoża z pomocą nawozów.

czytaj więcej

08-05-2015 Środki ochrony roślin

Środki ochrony roślin to różnorodne substancje, których zadaniem jest ochrona roślin przed szkodliwymi organizmami (insektami, grzybami itd.), a także przed ich niszczeniem oraz chorobami, które mogą je atakować.

czytaj więcej

06-05-2015 Walka z chwastami na trawniku

To, w jaki sposób będziemy walczyć z chwastami, które szpecą nasz trawnik, będzie w dużej mierze zależało od powierzchni naszej działki oraz od rodzaju chwastów, które się na niej pojawiają.

czytaj więcej

30-04-2015 Ogród w maju

Maj to miesiąc bardzo intensywnych prac w ogrodzie. Jest to okres pielęgnacji oraz sadzenia drzew i krzewów, przesadzania kwiatów oraz siania roślin jednorocznych.

czytaj więcej

28-04-2015 Sekator – niezbędny w każdym ogrodzie

Jednym z niezbędnych w każdym ogrodzie i na każdej działce narzędzi jest sekator. Dzięki niemu możemy bowiem utrzymać w ładzie i dobrej kondycji wszystkie krzewy i drzewa.

czytaj więcej

24-04-2015 Różnorodne mieszanki traw

W zależności od przeznaczenia trawnika należy wybrać odpowiednią mieszankę traw, którą zastosujemy.

czytaj więcej

22-04-2015 Odpowiednie nawadnianie trawnika

Nawadnianie trawnika to bardzo ważny element jego pielęgnacji. Opady atmosferyczne zwykle nie są bowiem wystarczające, by dostarczyć mu taką ilość wody, której potrzebuje.

czytaj więcej

20-04-2015 Trawnik ozdobą domu

Trawnik jest bardzo ważną częścią przydomowego ogrodu. Choć to sposób rozmieszczenia kwiatów i ich dobór w głównej mierze decydują o estetyce całości, to jednak trawa też pozostaje nie bez znaczenia

czytaj więcej

16-04-2015 Zakupy dla ogrodu

Wraz z nadejściem nowego sezonu ogrodniczego wiele osób postanawia uzupełnić zasoby swoich sprzętów ogrodniczych.

czytaj więcej

14-04-2015 Koszenie trawnika wiosną

Po długiej zimie nadchodzi czas na to, by przywrócić swój trawnik do życia. Jak o niego dbać, by już od pierwszych ciepłych i słonecznych wiosennych dni prezentował się możliwie jak najlepiej?

czytaj więcej

10-04-2015 Wiosną zadbaj o narzędzia

Podczas przygotowywania się do kolejnego sezonu ogrodniczego nie wolno zapomnieć o tym, by poddać odpowiedniemu przeglądowi wszystkie narzędzia, które będziemy intensywnie wykorzystywać w następnych miesiącach.

czytaj więcej

08-04-2015 Pracowita wiosna w ogrodzie

Wiosna to pora roku, która najpiękniej prezentuje się w zadbanych i pielęgnowanych z uwagą ogrodach. Jednakże jest to także najbardziej pracowity okres w roku.

czytaj więcej

31-03-2015 Ogród w kwietniu

Nadchodzi kwiecień, a wraz z nim kolejny etap prac ogrodowych związanych zarówno z sianiem i sadzeniem, jak i z pielęgnacją krzewów, drzewek czy trawników.

czytaj więcej

27-03-2015 Trawnik – mieszanki ozdobne

To, w jakim celu będziemy wykorzystywać zakładany przez nas trawnik, determinuje dobór odpowiedniej mieszanki nasion traw, które posiejemy na przeznaczonym pod trawnik terenie.

czytaj więcej

25-03-2015 Czy warto wybrać sekator elektryczny?

W związku z nadejściem wiosny wielu ogrodników zastanawia się nad kupnem nowego, wydajnego sprzętu ogrodniczego.

czytaj więcej

23-03-2015 Mieszanki sportowe

Wybierając nasiona traw powinniśmy największą uwagę poświęcić temu, jakie przeznaczenie będzie miał zakładany przez nas trawnik.

czytaj więcej

19-03-2015 Jak przygotować ziemię do sadzenia roślin?

Zanim rozpoczniemy wiosenne sadzenie roślin, warto przygotować do tego ziemię w naszym ogrodzie, a zatem odpowiednio ją zasilić i spulchnić.

czytaj więcej

17-03-2015 Kupuj przez internet

Zakupy w internecie w ostatnich latach stały się wyjątkowo popularnym rozwiązaniem, z którego korzysta coraz więcej osób.

czytaj więcej

11-03-2015 Marzec w ogrodzie

W marcu rozpoczyna się nowy sezon ogrodniczy. Jakie prace warto wtedy wykonywać w ogrodzie?

czytaj więcej

09-03-2015 Trawnik sportowy – najlepsza mieszanka

Zanim założymy trawnik, musimy zastanowić się, jakie będzie jego docelowe przeznaczenie.

czytaj więcej

06-03-2015 Sekatory na wysięgniku

Sekatory na wysięgniku to niezwykle praktyczne narzędzia, które umożliwiają cięcie w trudno dostępnych miejscach.

czytaj więcej

06-03-2015 Narzędzia do pielęgnacji roślin

Pielęgnacja ogrodu to nie tylko odpowiednie nawożenie trawników i innych roślin ogrodowych oraz ich podlewanie, ale także odpowiednie przycinanie.

czytaj więcej

06-03-2015 Jak nawozić trawnik?

Nawożenie trawnika to niezwykle ważny zabieg pielęgnacyjny, o którym warto pamiętać przez cały sezon. Jak prawidłowo nawozić trawnik?

czytaj więcej

05-03-2015 Nawozy długo działające

Zaletą nawozów długo działających jest to, na co wskazuje sama ich nazwa. Są to granulaty o wydłużonym działaniu, które znacznie ułatwiają pielęgnację każdego trawnika.

czytaj więcej

05-03-2015 Jak wybrać odpowiednie nasiona traw?

Wybór właściwej mieszanki nasion traw zależy w głównej mierze od tego, jakim celom będzie służył nasz trawnik.

czytaj więcej

05-03-2015 Jak działa Osmocote?

Osmocote to nawóz, który znacznie ułatwia dbanie o rośliny ogrodowe nawet osobom, które na pielęgnację ogrodu czy działki mogą przeznaczyć ograniczoną ilość czasu.

czytaj więcej

04-03-2015 Zalety zakupów on-line

Zakupy on-line cieszą się w ostatnich latach wyjątkowo dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników internetu. Lista zalet takiej formy kupowania jest bowiem bardzo długa.

czytaj więcej

04-03-2015 Jaki sekator wybrać?

Osoby zajmujące się sadownictwem często stają przed dylematem zakupienia nowego sprzętu. Jednym z częstych pytań jest: Który sekator wybrać – pneumatyczny czy elektryczny?

czytaj więcej

04-03-2015 Kiedy siać trawę?

Od siewu trawy w bardzo dużym stopniu zależy to, jak potem będzie rozwijał się i prezentował nasz trawnik oraz jak kosztowna będzie jego pielęgnacja i utrzymanie.

czytaj więcej
Nasze produkty
Fuga do kostki 1-20mm szara 149,00 zł 141,55 zł

Naturalnie stabilizowany wypełniacz fug Łatwy w aplikacji | Mocny i elastyczny | Hamujacy...

Trawa na tereny mocno zacienio... 195,00 zł 181,35 zł

Mieszanka na tereny mocno zaciemnione. Dostepne opakowania 5 kg, 15 kg.

Trawa Sportowa Barenbrug Sport... 28,00 zł

Trawnik intensywnie użytkowany

Trawa odporna na suszę Barenbr... 30,00 zł

Trawnik odporny na suszę. Dostępne opakowania: 1kg, 5kg, 15kg

Trawa ozdobna Barenbrug Solid... 390,00 zł 362,70 zł

Mieszanka o dużych walorach ozdobnych na place zabaw

Mogeton 25WP 1,5 kg 350,00 zł 339,50 zł

Na mchy i glony.

Trawa samoregenerująca RPR - 1... 640,00 zł 588,80 zł

Samoregenerująca i odporna murawa.Opakowanie 15 kg

Peters Excel CalMag Finisher 1... 241,92 zł 217,73 zł

Gdy masz problem z wodą

Peters Excel Grow Special dla ... 231,12 zł 208,01 zł

Gdy masz problem z wodą

Peters Professional Combi-Sol ... 282,96 zł 249,00 zł

Gdy jakość jest najważniejsza

PNT 3000 1 460,00 zł 1 401,60 zł

najnowszej generacji urządzenie do kontroli jonów soli

PNT 3000 COMBI+ 2 615,00 zł 2 562,70 zł

to najnowszej generacji urządzenie do pomiaru AKTYWNOŚCI i EC

Dozownik (apikator) do nawozów... 1 950,01 zł 1 852,50 zł

FERTIL DISPENSER jest jednym w swoim rodzaju dozownikiem do nawozów zarówno granulowanych ...

Agroleaf Power Wapniowy 11+5+1... 42,99 zł 38,70 zł

Profesjonalny nawóz dolistny Stosowany w końcowej fazie uprawy, przedłuża trwałość warzyw...

Agroleaf Power Wapniowy 11+5+1... 281,88 zł 253,69 zł

Profesjonalny nawóz dolistny Stosowany w końcowej fazie uprawy, przedłuża trwałość warzyw...

Farba do malowania linii na bo... 244,77 zł 220,29 zł

Gotowa do użycia farba Direktweiss

Wózek do malowania linii Rollm... 2 250,00 zł 2 205,00 zł

Profesjonalny wózek do malowania linii na boiskach sportowych.

Rozsiewacz SR-2000 3 600,00 zł 3 564,00 zł

SR-2000 to rozsiewacz rotacyjny wykonany na ramie ze stali kwasoodpornej co gwarantuje trw...

ANTI-BISSAN- środek odstrasza... 528,00 zł 475,20 zł

Skuteczny odstraszacz zwierząt, działa do 12 tygodni,bezpieczny dla ludzi i zwierząt, uleg...

Peters Professional Bloosom Bo... 282,96 zł 260,32 zł

Jest to nawóz ze specjalną formułą, o wysokiej zawartością fosforu i potasu do przyspiesze...

Sekator Universalny Castellari... 140,00 zł 123,20 zł

Uniwersalny sekator Castellari nadaje się do wszystkich rodzajów cięć zarówno drzewek owoc...

Sekator dwuręczny Castellari T... 260,00 zł 244,40 zł

Castellari Tucano M80 to wytrzymały, ergonomiczny sekator dwuręczny wykonany z lekkiego st...

COMBI 5000 PH, AC, EC, wilgotn... 4 900,00 zł 4 802,00 zł

Umożliwia pomiar PH, EC, AC, wilgotność i temperaturę

Klipsy do węża 16mm 500 szt.... 62,00 zł 55,80 zł

Klipsy do mocowania węża nawadniającego o średnicy 16mm na drut 4 mm. Rozstaw klipsa co 5...

Dozownik (aplikator) do nawozó... 900,00 zł 846,00 zł

Poręczny, łatwy w użyciu dozownik nawozów

Wycinarka do darni okrągła 579,99 zł 556,79 zł

Wycinarka do darni ma zastosowanie w pielęgnacji murawy, idealnie nadaje się do szybkiego ...

Nawóz łądnie wybarwia trawę Gr... 150,00 zł 139,50 zł

NOWOŚĆ!!! Nawóz wybarwia i pobudza trawę do wzrostu wiosną Mivena Greenstar Mini 24+5+10...

Nawóz Greenstar Mini 22+3+9+2M... 149,00 zł 138,57 zł

NOWOŚĆ!!! Szybka reakcja i intensywnie zielona barwa wczesną wiosną Mivena Greenstar Mini...

Trawa do zakładania nowej mura... 480,00 zł 379,20 zł

Mieszanka do zakładania murawy na boiskach sportowych. RPR Hendrix jest mieszanką przeznac...

Florovit nawóz do iglaków JESI... 65,01 zł 55,25 zł

Nawóz przeznaczony jest do posypowego nawożenia drzew i krzewów iglastych w celu ich właśc...

Nawóz stosowany cały sezon Miv... 130,00 zł

Skład 18+7+15+2MgO+0,5Fe. GRATIS: Fungimat AL: środek grzybobójczy , zapobiega i zwalcza c...

Sekator Elektryczny Electrocou... 7 680,00 zł

Nowa generacja sekatorów elektrycznych firmy Electrocoup

Sekator Elektryczny Arvipo PS1... 6 400,00 zł

Profesjonalny sekator elektryczny do intensywnego cięcia

Rema Rebstar Big 1104B 80,00 zł

Zapinki do malin opk.500szt

Rema 1144 116,00 zł

Podtrzymywacz pnia długość 175mm Drut: 3,0-3,6mm

Rema 1154 153,00 zł

Podtrzymywacz pnia długość 210mm Drut: 3,0-3,6mm

Substral Roundup Żel 30,00 zł

Środek chwastobójczy w formie żelu do bezpośredniego stosowania na liście chwastów

Substral do borówki 2 w 1 15,00 zł

Nawóz do borówki 2 w 1 nawozi i zakwasza 1 kg

Logo 310 WG+ GRATIS 324,00 zł

Profesjonalny herbicyd dla szkółkarstwa.

Farba do malowania linii na bo... 244,77 zł 220,29 zł

Gotowa do użycia farba Direktweiss

Paskii lakmusowe pH 0-14 67,99 zł

Paski wskaźnikowe do badania pH 0-14

Paski lakmusowe pH 2.0-9.0 55,01 zł

Papierki lakmusowe pH 2.0-9.0 do mierzenia pH w mętnych roztworach. Opakowanie: 100 szt....

Granufert 13+6+24+ 3MgO + 6CaO... 163,00 zł

Nawóz przeznaczony do fertygacji.

Granufert 06+08+30 +2MgO 138,00 zł

Nawóz przeznaczony do fertygacji.

ANTI-BISSAN- środek odstrasza... 528,00 zł 475,20 zł

Skuteczny odstraszacz zwierząt, działa do 12 tygodni,bezpieczny dla ludzi i zwierząt, uleg...

DZIK STOP 110,00 zł

- Skutecznie chroni uprawy bez ponoszenia kosztów budowy ogrodzenia. - Odstrasza skuteczn...

COMBI 5000 PH, AC, EC, wilgotn... 4 900,00 zł 4 802,00 zł

Umożliwia pomiar PH, EC, AC, wilgotność i temperaturę

MIKROSKOP 30xZOOM LUPA DO TELE... 125,00 zł

Dzięki powiększeniu x30 urządzenie umożliwia obserwacje szkodników i chorób znajdujących s...

Roundup Herbi Blok NOWOŚĆ 40,00 zł

Roundup Herbi Blok zwalcza całą gamę chwastów jedno i dwuliściennych, w tym gatunki wielol...

Roundup Herbi Blok NOWOŚĆ 89,00 zł

Roundup Herbi Blok zwalcza całą gamę chwastów jedno i dwuliściennych, w tym gatunki wielol...

Dozownik (aplikator) do nawozó... 900,00 zł 846,00 zł

Poręczny, łatwy w użyciu dozownik nawozów

Sitko DRAMM 400 30,00 zł

Profesjonalne sitko do podlewania roślin

Sitko DRAMM 400 80,00 zł

Profesjonalne sitko do podlewania roślin

Sitko DRAMM 170 67,99 zł

Profesjonalne sitko do podlewania roślin

Sitko DRAMM 750 72,00 zł

Profesjonalne sitko do podlewania roślin

Sitko DRAMM 1000 70,00 zł

Profesjonalne sitko do podlewania roślin

Miernik EC Hanna HI98331 602,00 zł

Miernik jest przystosowany do pomiarów EC (przewodności) oraz temperatury w glebie.

Arbo-Cote CRF 2M 195,00 zł

17 + 5 + 13 + 6MgO + mikro Wieloskładnikowy nawóz NPK z magnezem i mikroelementami długo...

Arbo-Cote CRF 4M 195,00 zł

17 + 5 + 13 + 6MgO + mikro Wieloskładnikowy nawóz NPK z magnezem i mikroelementami długo...

Arbo-Cote CRF 6M 200,01 zł

17 + 5 + 13 + 6MgO + mikro Wieloskładnikowy nawóz NPK z magnezem i mikroelementami długo...

Arbo-Cote CRF 8M 208,00 zł

17 + 5 + 13 + 6MgO + mikro Wieloskładnikowy nawóz NPK z magnezem i mikroelementami długo...

Sekator dwuręczny BAHCO P160-S... 340,00 zł

Sekator dwuręczny P160-SL-75 BAHCO Professional - ergonomiczny, lekki i mocny - stworzony ...

Sekator dwuręczny BAHCO P160-S... 370,00 zł

Sekator dwuręczny P160-SL-90 BAHCO Professional - ergonomiczny, lekki i mocny - stworzony ...

Natychmiastowe działanie Green... 147,00 zł 135,24 zł

NOWOŚĆ!!! Idealny na szybkie pobudzenie i wybarwienie trawy wczesną wiosną Mivena Greenst...

Nawóz łądnie wybarwia trawę Gr... 150,00 zł 139,50 zł

NOWOŚĆ!!! Nawóz wybarwia i pobudza trawę do wzrostu wiosną Mivena Greenstar Mini 24+5+10...

Nawóz Greenstar Mini 22+3+9+2M... 149,00 zł 138,57 zł

NOWOŚĆ!!! Szybka reakcja i intensywnie zielona barwa wczesną wiosną Mivena Greenstar Mini...

Włóka siatkowa 120x180 cm 1 900,01 zł

Włóka siatkowa wykonana ze stali ocynkowanej, solidne wykonanie gwarantuje użyteczność na ...

Włóka siatkowa 180x240 cm 2 700,00 zł

Włóka siatkowa wykonana ze stali ocynkowanej, solidne wykonanie gwarantuje użyteczność na ...

SBM Fungimat Al 1000ml 31,00 zł

Grzybobójczy -Róże i inne rośliny ozdobne, GOTOWY DO UŻYCIA .

Wózek zraszający RKT4135 135m.... 6 200,00 zł

Wózek REGA TURBO jeździ i nawadnia samoczynnie. Służy do nawadniania ogrodów, boisk sporto...

Barenbrug Fescue Yellow Jacket... 525,00 zł

Yellow Jacket- ulepszona powłoka nasion. Powlekane nasiona są cięższe i po wysiewie maja ...

Trawa Uniwersalna Florovit 5kg... 95,00 zł

To idealny wybór jeśli szukasz trawy do intensywnego użytkowania, o darni soczyście zielon...

Siatka do pakowania ręcznego 0... 55,01 zł

Siatka niemieckiej firmy MeshPack przeznaczona do bezpiecznego transportu roślin, owców, w...

Walec elektryczny- STROLL 0,00 zł

Wydajny zabieg walcowania bez wysiłku

Maszyna do zakładania trawnikó... 0,00 zł

Napędzana elektrycznie z akumulatora modułowa maszyna do zakładania trawników, jest to kom...

Doniczka AIR-POT podstawka wzr... 14,00 zł

Przyśpieszone kiełkowanie i nieporównywalnie wczesny rozwój systemu korzeniowego rozsad lu...

Doniczka AIR-POT zestaw do mło... 5,01 zł

Mają zastosowanie w następnej fazie po wyjęciu z podstawki wzrostowej.

Doniczka AIR-POT zestaw do mło... 12,00 zł

Mają zastosowanie w następnej fazie po wyjęciu z podstawki wzrostowej.

Doniczka AIR-POT zestaw do pe... 29,00 zł

Asortyment do końcowego przygotowania hodowli do sprzedaży

AIR-POT ściana na większe drze... 45,01 zł

Asortyment większych rozmiarów, które nie mają podstawy dla dorosłych drzew

AIR-POT ściana na większe drze... 99,00 zł

Asortyment większych rozmiarów, które nie mają podstawy dla dorosłych drzew

AIR-POT rolka 60 cm 3 300,00 zł

Duże rolki materiału Air-Pot w szerokościach umożliwiających utworzenie pojemników w żądan...

AIR-POT rolka 80cm 4 100,00 zł

Duże rolki materiału Air-Pot w szerokościach umożliwiających utworzenie pojemników w żądan...

Kalibrownica do owoców 25-60 13,00 zł

Kalibrownica platik 25-60 8 pierścieni

Trawa samoregenerująca RPR 5k... 245,00 zł

Rewolucyjna technologia: samoregenerująca się darń i najwyższa odporność na deptanie. Nas...

Trawa samo zagęszczająca Sport... 120,00 zł

Nasiona trawy samozagęszczającej do zakładania trawnika. Zakładanie trawnika, intensywne ...

Trawa Sportowa 25 kg. 550,00 zł

Przeznaczenie: do zakładania i renowacji muraw sportowych, placów zabaw i terenów bardzo i...

Farba ochronna do drzew 6kg 230,00 zł

Farba ochrona stosowana w malowaniu natryskowym lub pędzlem. Farba może utrzymywać się naw...

Zielona farba do trawy LIQUID ... 190,00 zł

Za pomocą zielonej farbie Liquid Green w szybki sposób może zniwelować nieestetyczny wygl...

Wycinarka do darni okrągła 579,99 zł

Wycinarka do darni ma zastosowanie w pielęgnacji murawy, idealnie nadaje się do szybkiego ...

Fuga do kostki 1-20mm szara 149,00 zł 141,55 zł

Naturalnie stabilizowany wypełniacz fug Łatwy w aplikacji | Mocny i elastyczny | Hamujacy...

Trawnik Polski Sport 19,00 zł

Trawnik intensywnie użytkowany. Dostepne opakowania 0,9kg, 5kg, 15kg.

Trawa do regeneracji i zakłada... 400,00 zł

Do zakładania i regeneracji boisk

Trawa ozdobna Barenbrug Solid... 390,00 zł 362,70 zł

Mieszanka o dużych walorach ozdobnych na place zabaw

Nawóz stosowany cały sezon Miv... 147,00 zł

Nawóz NPK z powolnym uwalnianiem azotu, z magnezem i żelazem.

Nawóz podnoszący odporność tra... 180,00 zł

Nawóz NK z powolnym uwalnianiem azotu, z magnezem i żelazem.

Nawóz podnosi odporność trawy ... 207,00 zł

Nawóz NK z powolnym uwalnianiem azotu z magnezem i żelazem.

Nawóz na cały sezon Mivena Gr... 175,00 zł

Nawóz NPK z kontrolowanym uwalnianiem azotu, z magnezem i żelazem.Dużą zaletą produktu jes...

Nawóz ukorzenia i pobudza traw... 155,00 zł

Nawóz NPK z kontrolowanym uwalnianiem azotu,z żelazem. GRATIS: DECIS AL firmy Bayer, środe...

Nawóz wybarwia i pobudza trawę... 149,00 zł

Nawóz NPK z kontrolowanym uwalnianiem azotu. GRATIS: DECIS AL firmy Bayer, środek owadobój...

Nawóz podnosi odpornośc trawy ... 147,00 zł

Skład 15-0-22+2MgO+0,2Mn. GRATIS: DECIS AL firmy Bayer, środek owadobójczy na rośliny ozdo...

Nawóz polecany przy niskich ro... 197,00 zł

Nawóz NPK z powolnym uwalnianiem azotu, z magnezem i żelazem.

Mogeton 25WP 1,5 kg 350,00 zł 339,50 zł

Na mchy i glony.

Mivena Grow-Cote CRF 16+6+11+2... 279,00 zł

Nawóz NPK z otoczkowanym azotem, fosforem, potasem, z magnezem i mikroelementami. Kontrol...

Trawa samoregenerująca RPR - 1... 640,00 zł 588,80 zł

Samoregenerująca i odporna murawa.Opakowanie 15 kg

Mivena Granusol 10... 215,00 zł

Nawóz stymulujący kwitnienie stosowany w końcowym etapie uprawy.

Mivena Granusol ... 272,00 zł

Nawóz rozpuszczalny do prawidłowego rozwoju systemu korzeniowego.

Osłonka na drzewa Flex Guard 1... 17,99 zł

Osłonka na drzewka przed zającami i myszami wykonana z HDPE i stabilizowana UV.

Etykiety TYVEK 1.27x22cm kolor... 70,00 zł

1.27x22cm kolorowe 1000 szt

Taśma do mocowania drzew 3cm x... 92,00 zł

Taśma filcowa 3cm x 100m

Taśma do mocowania drzew 4cm x... 125,00 zł

Taśma filcowa 4cm x 100m

Mivena Grow-Cote Plus CRF ... 299,00 zł

Nawóz NPK z otoczkowanym azotem, fosforem, potasem, z magnezem i mikroelementami. Kontrol...

Mivena Grow-Cote Plus CRF 14-... 279,00 zł

Nawóz NPK z otoczkowanym azotem, fosforem, potasem, z magnezem i mikroelementami. Kontrol...

Mivena Grow-Cote Plus CRF 15-6... 291,00 zł

Nawóz NPK z otoczkowanym azotem, fosforem, potasem, z magnezem i mikroelementami. Kontrol...

Mivena Field-Cote CRF 18-8-12... 183,00 zł

Nawóz NPK z otoczkowanym azotem, fosforem i potasem, z magnezem i mikroelementami. Jest t...

Mivena Field-Cote CRF ... 175,00 zł

Nawóz NPK z otoczkowanym azotem, fosforem potasem, z magnezem i mikroelementami. Jest to ...

Mivena Granusol 20-... 204,99 zł

Nawóz przeznaczony głównie do stosowania w okresie niskich temperaturach. Wysoka udział az...

Mivena Grow-Cote Topdress CRF ... 208,00 zł

Nawóz NPK z otoczkowanym azotem, fosforem, potasem, z magnezem i mikroelementami. Kontrol...

Sekator Elektryczny Electrocou... 7 680,00 zł

Nowa generacja sekatorów elektrycznych firmy Electrocoup

Dozownik (apikator) do nawozów... 1 950,01 zł 1 852,50 zł

FERTIL DISPENSER jest jednym w swoim rodzaju dozownikiem do nawozów zarówno granulowanych ...

Arbin 0,5l 45,00 zł

Arbin - odstrasza sarny, zwierzynę płową, zające i króliki, z powierzchni upraw rolnych, s...

ICL Sierrablen 28-5-5 5-6 M... 260,00 zł

Sierrablen 28-5-5+Fe to nawóz działający 5-6 miesięcy od momentu aplikacji, wystarcza jedn...

Rema Rebstar 1000 czarny 144,00 zł

Zapinki do malin opk.1000szt

Rema Rebstar Big 1104 150,00 zł

Zapinki do malin opk.1000 szt

Rema 1133 105,01 zł

Podtrzymywacz pnia długość 125mm Drut: 2,5-2,8mm

Logo 310 WG+ GRATIS 324,00 zł

Profesjonalny herbicyd dla szkółkarstwa.

Nawóz podnoszący odporność tra... 129,00 zł

Nawóz NK o kontrolowanym uwalnianiu azotu z magnezem, żelazem i mikroelementami.

Rema 1025B 97,00 zł

Klipsy do węża nawadniającego 20 mm

Farba do malowania linii na bo... 250,00 zł

Farba przeznaczona do wózków elektrycznych oraz z rolką

Agroleaf Power Fosforowy 12+52... 50,00 zł

Profesjonalny nawóz dolistny Agroleaf Power Fosforowy 12+52+05

Wózek do malowania linii Rollm... 2 250,00 zł 2 205,00 zł

Profesjonalny wózek do malowania linii na boiskach sportowych.

Wózek do malowania linii Ecom... 2 999,99 zł

Profesjonalny wózek do malowania linii na boiskach sportowych.

Rozsiewacz AccuPro 2000 2 650,00 zł

SR-2000 to rozsiewacz rotacyjny wykonany na ramie ze stali galwanizowanej co zabezpiecza g...

Sekator dwuręczny Castellari T... 180,00 zł

Castellari Troncarmi 80 to wytrzymały, ergonomiczny sekator dwuręczny wykonany z lekkiego ...

Nawóz stosowany cały sezon Miv... 127,00 zł

Nawóz NPK o kontrolowanym uwalnianiu azotu z magnezem, żelazem i mikroelementami.

Mivena Field-Cote CRF 18-8-12... 175,00 zł

Nawóz NPK z otoczkowanym azotem, fosforem i potasem, z magnezem i mikroelementami. Jest t...

Farba do malowania linii na bo... 195,00 zł

Farba przeznaczona dla wózków dyszowych oraz z rolką.

PeKacid 0-60-20 2kg 35,01 zł

PeKacid jest nawozem fosforowo-potasowym o działaniu silnie zakwaszającym. Poprawia przysw...

Dozownik (aplikator) do nawozó... 900,00 zł 846,00 zł

Poręczny, łatwy w użyciu dozownik nawozów

Wycinarka do darni okrągła 579,99 zł 556,79 zł

Wycinarka do darni ma zastosowanie w pielęgnacji murawy, idealnie nadaje się do szybkiego ...

Sitko DRAMM 1000 70,00 zł

Profesjonalne sitko do podlewania roślin

Miernik EC Hanna HI98331 602,00 zł

Miernik jest przystosowany do pomiarów EC (przewodności) oraz temperatury w glebie.

Arbo-Cote CRF 4M 195,00 zł

17 + 5 + 13 + 6MgO + mikro Wieloskładnikowy nawóz NPK z magnezem i mikroelementami długo...

Arbo-Cote CRF 6M 200,01 zł

17 + 5 + 13 + 6MgO + mikro Wieloskładnikowy nawóz NPK z magnezem i mikroelementami długo...

Sekator dwuręczny BAHCO P160-S... 340,00 zł

Sekator dwuręczny P160-SL-75 BAHCO Professional - ergonomiczny, lekki i mocny - stworzony ...

Nawóz łądnie wybarwia trawę Gr... 150,00 zł 139,50 zł

NOWOŚĆ!!! Nawóz wybarwia i pobudza trawę do wzrostu wiosną Mivena Greenstar Mini 24+5+10...

Włóka siatkowa 180x240 cm 2 700,00 zł

Włóka siatkowa wykonana ze stali ocynkowanej, solidne wykonanie gwarantuje użyteczność na ...

SBM Fungimat Al 1000ml 31,00 zł

Grzybobójczy -Róże i inne rośliny ozdobne, GOTOWY DO UŻYCIA .

Barenbrug Fescue Yellow Jacket... 525,00 zł

Yellow Jacket- ulepszona powłoka nasion. Powlekane nasiona są cięższe i po wysiewie maja ...

Nawóz stosowany cały sezon Mi... 123,00 zł

Nawóz NPK o kontrolowanym uwalnianiu azotu z magnezem i manganem

Doniczka AIR-POT zestaw do mło... 12,00 zł

Mają zastosowanie w następnej fazie po wyjęciu z podstawki wzrostowej.

Doniczka AIR-POT zestaw do pe... 22,00 zł

Asortyment do końcowego przygotowania hodowli do sprzedaży

AIR-POT ściana na większe drze... 45,01 zł

Asortyment większych rozmiarów, które nie mają podstawy dla dorosłych drzew

Trawa samoregenerująca RPR 5k... 245,00 zł

Rewolucyjna technologia: samoregenerująca się darń i najwyższa odporność na deptanie. Nas...

Trawa odporna na susze Trawnik... 295,00 zł

Nasiona traw przeznaczone na tereny suche.

Trawa odporna na susze Trawnik... 101,00 zł

Nasiona traw przeznaczone na tereny suche.

Farba ochronna do drzew 6kg 230,00 zł

Farba ochrona stosowana w malowaniu natryskowym lub pędzlem. Farba może utrzymywać się naw...

Zielona farba do trawy LIQUID ... 190,00 zł

Za pomocą zielonej farbie Liquid Green w szybki sposób może zniwelować nieestetyczny wygl...

Wycinarka do darni okrągła 579,99 zł

Wycinarka do darni ma zastosowanie w pielęgnacji murawy, idealnie nadaje się do szybkiego ...

Stabilny partner